PopisŽivotopis předem na e-mail: job@jvpsystem.cz

Náplň práce:
Prodej stavebních produktů a materiálů. Aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků, péče o stávající klienty. Znalost a prezentace produktů, zpracování dotazů a poptávek od zákazníků, tvorba cenových nabídek atd..

Požadujeme:
- komunikativní schopnosti a obchodní dovednosti
- technické znalosti výhodou
- bydliště v regionu Plzeň
- iniciativní přístup k řešení úkolů
- řidičský průkaz sk. B, znalost práce s PC
- samostatnost, flexibilita, spolehlivost, svědomitost, zodpovědnost, bezúhonnost , ochota cestovat a učit se novým věcem.
Nabízíme:
- motivující finanční ohodnocení dle dosahovaných výsledků
- zázemí stabilní společnosti
- odborné proškolení
Nástup po vzájemné dohodě.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJVP system s.r.o., Plzeň, Slovanská 1668/38, Východní Předměstí, 326 00 Plzeň 26 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-01-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-04T02:41:16

Společnost

JVP system s.r.o.
  • JVP system s.r.o.
  • Kontakt : Životopis
  • Adresa : JVP system s.r.o., Plzeň, Slovanská 1668/38, Východní Předměstí, 326 00 Plzeň 26

Klíčová slova

znalost

produktů

zákazníků

životopis

svědomitost

ochota

bezúhonnost

zodpovědnost

flexibilita

spolehlivost