PopisOBCHODNÍ MANAŽER - KA
Náplň práce:
Vedení jednání a udržování vztahu se stávajícími a novými klienty, rozvoj obchodu.
Požadujeme:
min. SŠ technického zaměření
schopnost pracovat v týmu
praxe v obchodní činnosti
PC - Win, Excel, Word
komunikativní osobnost
Řidičský průkaz B
AJ, NJ výhodou
Nabízíme:
práce na HPP
místo: regionálně celá ČR , zázemí výrobní společnosti,
práce s kvalitními produkty a službami, služební automobil po zapracování, dynamický pracovní kolektiv,
hrubá mzda 18000 - 35000 Kč
Váš profesní životopis posílejte prosím na adresu info@holmtec.cz.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHolmTec s.r.o. - pracoviště, České Budějovice, Frýdek-Místek, Hlavní město Praha, Hradec Králové, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Karviná, Kolín, Kutná Hora, Liberec, Litoměřice, Louny, Mělník, Mladá Boleslav, Most, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město, Plzeň-město, Strakonice, Teplic... Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2016-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2016-02-28T00:44:53

Společnost

HolmTec s.r.o.
  • HolmTec s.r.o.
  • Kontakt : Kontakt
  • E-mail : info@holmtec.cz
  • Adresa : HolmTec s.r.o. - pracoviště, České Budějovice, Frýdek-Místek, Hlavní město Praha, Hradec Králové, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Karviná, Kolín, Kutná Hora, Liberec, Litoměřice, Louny, Mělník, Mladá Boleslav, Most, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město, Plzeň-město, Strakonice, Teplic...

Klíčová slova

obchodní

automobil

celá

zázemí

výrobní

společnosti práce

kvalitními

produkty

službami

služební