PopisKontakt: Korbelíková Lucie, tel.: 377 860 174, e-mail: korbelikova@atmos-chrast.cz

Náplň práce:
- vyhledávání nových obchodních příležitostí
- péče o stávající zákazníky a partnery
- spolupráce a podpora dealerské sítě
- každodenní komunikace se zákazníky, samostatné vedení obchodních případů, uzavírání smluv a kontraktů, monitoring trhu - reporting získaných informací

Požadujeme:
- SŠ vzdělání, technický obor výhodou
- obchodní talent a chuť realizovat se
- technické myšlení
- ambice být nejlepším
- pracovitost, samostatnost, spolehlivost a ochotu učit se nové věci

Nabízíme:
- zázemí významné české společnosti s velmi dlouhou historií, patřící k nejlepším v oboru
- nadstandardní platové ohodnocení, pravidelný růst mzdy a bohatý provizní systém
- kariérní postup
- individuální systém zaškolení a stálou podporu - dlouhodobou perspektivu v zajímavém strojírenském oboru
- moderní automobil, notebook, telefon, stravenky, pravidelné sportovně kulturní akce společnosti
- home office, vlastní plánování pracovního rozvrhu
Platové podmínky: nástupní mzda 22.000,- Kč + provize, po 1. roce 26.000,- Kč + provize
Sídlo společnosti: Plzeňská 149, 330 03 Chrást u Plzně
Nástup: možný ihned
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěATMOS Chrást s. r. o. - Královehradecký a Pardubický kraj, Hradec Králové, Pardubice Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2017-10-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2017-09-22T03:28:54

Společnost

ATMOS Chrást s. r. o.
  • ATMOS Chrást s. r. o.
  • Kontakt : Lucie Korbelíková
  • Telefon : +420 377 860 174
  • E-mail : korbelikova@atmos-chrast.cz
  • Adresa : ATMOS Chrást s. r. o. - Královehradecký a Pardubický kraj, Hradec Králové, Pardubice

Klíčová slova

společnosti

oboru

obchodních

zákazníky

kariérní

zajímavém

perspektivu

dlouhodobou

podporu

stálou