PopisMísto výkonu práce: Praha 7, Holešovice, Bubenská 421/3
Kontaktní osoba: Haselmannová Jana, tel.: 775 074 124, e-mail: haselmannova@dcl.cz

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Pracovní náplň: sjednávání obchodu mezi klientem naší společnosti v oblasti poradenství a prodeje licenčního softwaru MIS (Mezinárodní informační systém) se zacílením na podnikatelské subjekty i municipální sféru.
Požadavky: obchodní duch, samostatnost, komunikativní schopnosti, ŘP - B
Zaměstnanecké výhody: služební automobil, telefon, notebook, dlouhodobá spolupráce
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostPružná pracovní doba PracovištěBubenská 421/3, Holešovice, 170 00 Praha 7 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně60000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-19T02:16:04

Společnost

DLC management s.r.o.
  • DLC management s.r.o.
  • Kontakt : Jana Haselmannová
  • Telefon : +420 775 074 124
  • E-mail : haselmannova@dcl.cz
  • Adresa : Bubenská 421/3, Holešovice, 170 00 Praha 7

Klíčová slova

místo

duch

informační

systém

zacílením

podnikatelské

subjekty

municipální

sféru požadavky

obchodní