PopisPracoviště: Ostrava
V případě zájmu zaslat životopis na pohovor@nexusbusiness.cz
Po té Vás budeme kontaktovat.

Přijmeme nové zaměstnance/kyně na pracovní pozici - obchodní reprezentant/ka.

Nabízíme:
Zaškolení, práci na HPP, firemní telefon + paušal, po zapracování automobil i pro soukromé účely.

Požadujeme:
Chuť učit se novým věcem, komunikativnost, samostatnost, odpovědnost, flexibilitu.
Vhodné i pro absolventy a osoby bez praxe.

Náplň práce:
Jednání a komunikace s klienty na základě předem sjednaných schůzek, odborné poradenství klientům, péče o stávající zákazníky. Nejedná se o podomní nabízení či prodej!

Zaměstnanecké výhody:
Mobilní telefon + paušal, příspěvek na dopravu, firemní akce, teambuildingy. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNexus Business s.r.o., Ostrava, Ostrava Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-07T02:09:42

Společnost

Nexus Business s.r.o.
  • Nexus Business s.r.o.
  • Kontakt : Nikola Čaňková
  • E-mail : pohovor@nexusbusiness.cz
  • Adresa : Nexus Business s.r.o., Ostrava, Ostrava

Klíčová slova

firemní

paušal

telefon

pracoviště

praxenáplň

práce jednání

komunikace

klienty

základě

předem