PopisMV: U libeňského pivovaru 63/2,180 00 Praha 8-Libeň
Kontakt: Vagin Alexander, tel.: 775 495 777, e-mail: info@avalon-energy.eu

Do nového týmu hledáme obchodního zástupce v oblasti energetiky pro zahraniční obchod

Požadujeme:
o dokončené VŠ vzdělání technického směru (energetika)
o praxe na obdobné pozici: min. 3 roky
o znalost práce na PC (vysoká uživatelská úroveň)
o kazaština, kyrgyzština nebo uzbekština - rodilý mluvčí, pokročilá znalost ruského a anglického jazyka
o prezentační dovednosti, vysokou úroveň vystupování a jednání
o prodejní schopnosti, samostatnost

Náplň práce:
o zodpovídat za marketing a prodej energetických systémů, výrobků a služeb partnerů společnosti na určeném teritoriu v zahraničí a pro vybranou cílovou skupinu zákazníků, zejména v teritoriu Střední Asie (Kazachstán, Uzbekistán, Kyrgyzstán), ale i jinde dle potřeb společnosti
o prezentovat nabízená řešení v oblasti energetiky obchodním partnerům nebo zákazníkům zejména v zahraničí
o vést předprojektový tým, který vytváří nabídky nebo pracovat na nabídce samostatně
o zodpovídat za přípravu a průběh obchodního případu až do podpisu smlouvy
o pravidelně reportovat vedoucímu obchodu

Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostPružná pracovní doba PracovištěAVALON Invest Holding s.r.o. - 001 U libeňského pivovaru, U libeňského pivovaru 63/2,180 00 Praha 8-Libeň Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2017-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2017-10-27T03:18:35

Společnost

AVALON Invest Holding s.r.o.
  • AVALON Invest Holding s.r.o.
  • Kontakt : Alexander Vagin
  • Telefon : +420 775 495 777
  • E-mail : info@avalon-energy.eu
  • Adresa : AVALON Invest Holding s.r.o. - 001 U libeňského pivovaru, U libeňského pivovaru 63/2,180 00 Praha 8-Libeň

Klíčová slova

zodpovídat

teritoriu

zejména

energetiky

znalost

obchodního

oblasti

určeném

střední

potřeb