PopisAktualizace 24. 1. 2019, 5. 10. 2018
Požadujeme - zkušenosti s obchodní činností, základní orientace v oblasti IT a dobrá znalost MS Office (Excel, Word, Outlook), ŘP sk. B - aktivní řidič, reprezentativní vystupování, prezentační dovednosti, samostatnost a komunikativnost s pozitivním přístupem k zákazníkům, znalost AJ min. na úrovni čtení odborné dokumentace, výhodou znalost PJ.
Náplň práce - aktivní vyhledávání obchodních příležitostí, péče o stávající a nové klienty, vedení odborných konzultací a školení zákazníků na firemní produkty.
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: prace@enwicodata.cz
Pracoviště: Třinec Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz Pracovištěnám. Svobody 527, Lyžbice, 739 61 Třinec 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-26T04:10:45

Společnost

ENWICO DATA s.r.o.
  • ENWICO DATA s.r.o.
  • Kontakt : Jolana Tacinová
  • Telefon : +420 552 309 071
  • Adresa : nám. Svobody 527, Lyžbice, 739 61 Třinec 1

Klíčová slova

znalost

aktivní

aktualizace

dokumentace

výhodou

pj náplň

práce

vyhledávání

obchodních

příležitostí