PopisPracoviště: Olomoucký kraj. Termín nástupu: ihned.
Obchodní společnost působící ve školním sektoru příjme obchodní zástupce na prezentaci edukačních publikací, pomocí kterých se děti učí hravou formou.
Druh pracovního poměru: dohoda, TPP, živnost
Pracovní doba: 7:30 - 16:00 hod.
Očekávaný plat od 35.000 Kč/měsíc
Náplň práce, pravomoci a odpovědnost:
- Oslovení základních a mateřských škol
- Komunikace s řediteli a učiteli škol
- Prezentace a distribuce publikací po školách
Požadujeme:
- Řidičský průkaz
- Komunikativnost,
- Znalost komunikace přes Skype
- Příjemné vystupování,
- Ochota učit se nové věci.
Nabízíme:
- Profesní a odborný růst,
- Zajímavé finanční ohodnocení,
- Stabilní a zajímavé zaměstnání.
Kontakt je možný POUZE e-mailem. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEDUCA KIDS s.r.o. - prac. Olomoucký kraj, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk Mzda minimálně35000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

EDUCA KIDS s.r.o.
  • EDUCA KIDS s.r.o.
  • Kontakt : Martin Potočár
  • E-mail : martin.potocar@educaprint.eu
  • Adresa : EDUCA KIDS s.r.o. - prac. Olomoucký kraj, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

Klíčová slova

komunikace

zajímavé

publikací

pracoviště

znalost

mateřských

škol

řediteli

učiteli

škol