PopisObory vzdělání: mechatronika, elektronika, senzorika, automatizace.

Jazyk: čeština, angličtina.

Pracovní náplň: Analýza a segmentace trhu, provádění marketingového průzkumu, komunikace s dodavateli - poptávky materiálu, prodej našich služeb a výrobků, účast na veletrzích a výstavách, sestavení kalkulace ceny výrobků a služeb, znalost principů tvorby cen, styk se zákazníky a péče o zákazníka, získávání podkladových informací pro možnosti sestavení projektu, prezentace zboží zákazníkům, podpora prodeje, vedení evidence, obchodní dokumentace, sestavování smluv (smlouvy o dílo, prodejní smlouvy), poskytování informační zpětné vazby výrobcům.

Požadavky:organizační a komunikační schopnosti, prodejní dovednosti a zájem o obor (mechatronika, elektronika, senzorika, automatizace), zkušenosti v oboru podmínkou,zodpovědnost a aktivní přístup,pečlivost, samostatnost, zkušenosti s PC.

Časová náročnost a forma: částečný úvazek, DPP.

Finanční ohodnocení: dohodou (hlavní část příjmů z provizí prodeje).

Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěProkyber s.r.o., Cyrila Boudy 1444, Kročehlavy, 272 01 Kladno 1 Mzda minimálně100 Kč Mzda maximálně200 Kč Nastoupit od2019-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-18T02:52:03

Společnost

prokyber s.r.o.
  • prokyber s.r.o.
  • Kontakt : Petra Janková
  • Telefon : +420 737 887 800
  • Adresa : Prokyber s.r.o., Cyrila Boudy 1444, Kročehlavy, 272 01 Kladno 1

Klíčová slova

výrobků

smlouvy

zkušenosti

prodeje

služeb

sestavení

prodejní

mechatronika

elektronika

senzorika