PopisPožadujeme:
VŠ nejlépe ekonomického či technického zaměření – vhodné i pro šikovného absolventa/absolventku
Znalost německého jazyka slovem i písmem na úrovni
Dobrá uživatelská znalost práce na PC
Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, čistý trestní rejstřík
Ochota cestovat, učit se
ŘP skupiny B

Náplň práce:

Prodej lakovaného plechu maloobchodním, velkoobchodním společnostem a organizacím.
Prezentace prodeje působivou formou.
Denní komunikace se stávajícími a potenciálními zákazníky s hlavním cílem úspěšně dokončit prodej.

Nabízíme:
Práci na hlavní pracovní poměr s tříměsíční zkušební dobou
Velmi dobré firemní zázemí velké úspěšné společnosti s moderní výrobou, odborné zaškolení
Motivující finanční ohodnocení
13. plat
5 týdnů dovolené
Příspěvek na penzijní připojištění
Dotované závodní stravování
Firemní společenské akce
Mobilní telefon
Po zapracování služební automobil
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSídliště 420, 273 24 Velvary Mzda minimálně40000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-23T03:42:21

Společnost

METAL TRADE COMAX, a.s.
  • METAL TRADE COMAX, a.s.
  • Kontakt : Blanka Vaigeltová
  • Telefon : +420 315 730 201,724 146 998
  • Adresa : Sídliště 420, 273 24 Velvary

Klíčová slova

požadujeme vš

tříměsíční

velké

zázemí

firemní

dobré

dobou velmi

zkušební

poměr

společnosti