Popismísto výkonu práce: Řipská č.p. 542/23, Vinohrady
kontak: Lovecká Jana, e-mail: redakce.lovecka@alescenek.cz
Pracovní náplň
Pracovník je zodpovědný za profesionální péči o stávající i nové zákazníky, dopravu a zásobování vlastních poboček (Praha, Plzeň, Brno, SR), distribuci odborné literatury v rámci České republiky. Jeho klíčovým úkolem je zvyšování kvality a profesionality kontaktu se zákazníky.
Hlavní zodpovědnosti:
" zajišťuje péči o zákazníky tak, aby služby byly profesionální, včasné, kompletní (nabízí knižní novinky, kontroluje stav zásob u zákazníka, poskytuje aktuální informační servis o knižním trhu …);
" zabezpečuje pravidelné toky zboží (závoz zboží od odběratelů pro centrálu, rozvoz zboží zákazníkům, zásobování vlastních poboček);
" spolupodílí se na provozu centrálního skladu tak, aby byl efektivní (koordinace objednávek zboží do skladu, distribuce a rozvoz zákazníkům, pobočkám); neustále hledá možnosti zlepšení;
" pravidelně plánuje kapacity a sezónní události (prodejní akce, výstavy…).
Požadujeme:
" příjemné a profesionální vystupování,
" orientace na zákazníka, cit pro obchod,
" znalost distribučních požadavků v rámci maloobchodu,
" výborné komunikační schopnosti,
" velmi dobré plánovací a organizační dovednosti,
" schopnost vyhledávat nové příležitosti u stávajících i nových zákazníků,
" řidičský průkaz sk. B. (aktivní řidič).
Nabízíme:
" samostatnou a zajímavou práci,
" zázemí stabilní české společnosti,
" práci v kolektivu mladých lidí,
" možnost ovlivnit výši platu (motivační složka mzdy),
" firemní automobil, mobilní telefon, sezónní volno, stravenky
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk, s.r.o.-001, Řipská 542/23, Vinohrady, 130 00 Praha 3 Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2018-06-04

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-06-06T02:06:14

Společnost

Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk, s.r.o.
  • Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk, s.r.o.
  • Kontakt : Jana Lovecká
  • E-mail : redakce.lovecka@alescenek.cz
  • Adresa : Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk, s.r.o.-001, Řipská 542/23, Vinohrady, 130 00 Praha 3

Klíčová slova

zboží

profesionální

zákazníkům

zákazníky

rozvoz

sezónní

zákazníka

české

rámci

vlastních