PopisOBCHODNÍ ZÁSTUPCE/KYNĚ
Nástup možný ihned.
Požadujeme: Aktivní osobnost s pozitivním duchem, řidičský průkaz výhodou, komunikativnost, flexibilita. Reprezentativní vystupování.
Náplň práce: Péče o stávající klienty společnosti. Schůzky s klienty zařizuje přidělená asistentka. Práce v kanceláři.
Nabízené výhody: Zázemí a stabilita silné společnosti, firemní podpora, odborné zaškolení. Firemní výhody (notebook, tiskárna, neomezený mob. tarif, kancelář).
První kontakt: životopis zašlete na e-mail iveta.juranova@sms-as.eu Informace telefonicky od 14-17 hod. na čísle 732 684 386. V případě, že budete vybráni do druhého kola, budeme Vás telefonicky informovat
ov. 5.4.19 Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěSMS finanční poradenství, a.s. 07, Křižná 250, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1 Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně32500 Kč Nastoupit od2019-04-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-06T02:13:36

Společnost

SMS finance, a.s.
  • SMS finance, a.s.
  • Kontakt : Iveta Juráňová
  • E-mail : iveta.juranova@sms-as.eu
  • Adresa : SMS finanční poradenství, a.s. 07, Křižná 250, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Klíčová slova

firemní

práce

výhody

telefonicky

klienty

podpora

odborné

zaškolení

notebook

tiskárna