PopisOBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNÉ
- PP na dobu neurčitou nebo DPČ, nástup možný ihned
- Místo výkonu práce: okres Hradec Králové
- Náplň práce: zprostředkovatelská činnost pro pravidelné spořící programy (zejména důchodové a protiinflační) pro snadné pořízení fyzického drahého kovu (zlata, stříbra nebo platiny), vyhledávání a informování zájemce o spoření do drahých kovů a zodpovězení jeho dotazů
- Požadujeme: obchodní dovednosti, časovou flexibilitu, silný "tah na branku"
- Nabízíme: cílové prémie dle výsledku práce
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (denně od 14 do 20 hod) nebo e-mailem, kontaktní osoba: Hlavín Vladimír Ing., tel. 728 579 693, e-mail: zajemce@zlato-v-jistote.cz Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJistota ve zlatě, s.r.o. - HK, okres Hradec Králové Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2018-08-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-08-08T01:53:44

Společnost

Jistota ve zlatě, s.r.o.
  • Jistota ve zlatě, s.r.o.
  • Kontakt : Vladimír Hlavín
  • Telefon : +420 728 579 693
  • Adresa : Jistota ve zlatě, s.r.o. - HK, okres Hradec Králové

Klíčová slova

práce

obchodní

dle

kovů

zodpovězení

dotazů

požadujeme

dovednosti

časovou

flexibilitu