PopisNáplň práce: péče o stávající zákazníky v přidělené oblasti - Střední Čechy, Hradecký, Liberecký a Ústecký kraj, řešení technických požadavků zákazníků, vyhotovování cenových nabídek, vyhledávání nových zákazníků.
Požadujeme: vzdělání technického směru výhodou, základní znalost strojírenství, obchodní dovednost a průbojnost, základy práce s PC, znalost AJ nebo NJ výhodou, ŘP sk. B, ochota cestovat.
Nabízíme: zázemí stabilní české společnosti, seriózní jednání, služební vozidlo, notebook, mobilní telefon k dispozici, motivační systém ohodnocování, základní plat: 35 - 38tis.hrubého + odměny, po zapracování zvýšení mzdy plus zaměstnanecké benefity, příspěvek na stravné, 22 dní dovolené, hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.
Výhody: 2 dny dovolené navíc, příspěvek na ŽP, odměny z prodeje, firemní akce.
Životopisy zasílejte elektronicky na uvedený e-mail: ruzickova@charvat-chs.cz.
Místo výkonu práce: Zbraslavice 394 Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěZbraslavice 394, 285 21 Zbraslavice Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně38000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-08T02:26:54

Společnost

CHARVÁT Group s.r.o.
  • CHARVÁT Group s.r.o.
  • Kontakt : Martina Růžičková
  • Adresa : Zbraslavice 394, 285 21 Zbraslavice

Klíčová slova

práce

dovolené

odměny

znalost

základní

výhodou

příspěvek

akceživotopisy

zvýšení

notebook