PopisPožadavky: min. SŠ vzdělání s maturitou - vhodné i pro absolventy, vynikající komunikační dovednosti, příjemné vystupování, odpovědnost, spolehlivost, znalost práce na PC (MS Office), čistý trestní rejstřík.
Náplň práce: práce s novými a stávajícími klienty Generali pojišťovny, nabídka produktů a komplexní servisní práce, práce v kanceláři v Karviné - zpracování nabídek, úpravy pojistných smluv, vedení obchodních schůzek.
Nabízíme důkladné bezplatné zaškolení, vybavenou kancelář v Karviné, databázové systémy, podporu v počátcích spolupráce, odměny za odvedenou práci.
KONTAKT přes inter. stránku www.generali.jobs.cz
Životopis zašlete na e-mail přes odpovědní formulář. O zařazení / nezařezení do výběrového řízení budete informováni. Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěHrnčířská 46/3, Fryštát, 733 01 Karviná 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-21T03:14:00

Společnost

Renáta Vyčesaná
  • Renáta Vyčesaná
  • Kontakt : Anna Hulová
  • Telefon : +420 777 164 570
  • E-mail : anna.hulova@generali.cz
  • Adresa : Hrnčířská 46/3, Fryštát, 733 01 Karviná 1

Klíčová slova

práce

karviné

požadavky

počátcích

vedení

obchodních

schůzek nabízíme

důkladné

bezplatné

zaškolení