PopisPožadujeme:
- technické vzdělání, nejlépe dřevařské nebo stavební zaměření
- samostatná, zodpovědná a loajální osobnost
- uživatelská znalost práce na PC
- schopnost převzít odpovědnost za odvedenou práci

Pracovní náplň:
- zpracovávání nabídek oken a dveří
- jednání se zákazníky, uzavírání zakázek

Nabízíme:
- velmi dobré platové podmínky
- zaměstnanecké benefity
- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- možnost dalšího profesního růstu
- zajímavou práci v inovativní firmě
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSLAVONA s.r.o., Stálkovská 258, 378 81 Slavonice Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-04-18

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-19T01:58:13

Společnost

SLAVONA, s.r.o.
  • SLAVONA, s.r.o.
  • Kontakt : Jana Šindelářová
  • Telefon : +420 384 493 445
  • E-mail : jana.sindelarova@slavona.cz
  • Adresa : SLAVONA s.r.o., Stálkovská 258, 378 81 Slavonice

Klíčová slova

požadujeme

pracovní

uzavírání

zakázeknabízíme

velmi

dobré

platové

podmínky

zaměstnanecké

benefity