PopisMísto výkonu práce: Na Rovince 981, Ostrava-Hrabová

Kontakt : e-mailem

Náplň práce:
- prodej zboží a služeb zákazníkům
- reklamace, přijem a výdej zboží
- komunikace se zákazníky a s kolegy z jiných poboček
- pravidelné vzdělávaní portfolia produktů

Požadavky:
- dobré komunikační dovednosti
- aktivní zájem o naše portfolio produktů a neustálou chuť se vzdělávat
- ukončené SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou
- čistý trestní rejstřík

Nabízíme:
- mzda až 28.000,-Kč, dle vašich výsledků. V sezóně až 40.000,-Kč.

Benefity:
- stravenky v hodnotě 100,-Kč
- finanční bonus za odpracovaný rok až 20.000,-Kč
- dotovaný program Cafeteria
- 5 dní Sickdays (v případě nevyčerpání Vám náleží finanční odměna 5.000,-Kč)
- motivační příspěvek za získání nového kolegy 20.000,-Kč
- pracovní oděv
- celofiremní akce i výlety
- možnost zapůjčení auta a jízdního kola
- zaměstnanecké ceny na veškeré prodávané zboží
- možnost získání průkazu VZV zdarma

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěT.S.BOHEMIA a.s..., Na Rovince 981, Hrabová, 720 00 Ostrava 20 Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-02-04

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-09T02:18:37

Společnost

T.S.BOHEMIA a.s.
  • T.S.BOHEMIA a.s.
  • Kontakt : Personální odd.
  • Adresa : T.S.BOHEMIA a.s..., Na Rovince 981, Hrabová, 720 00 Ostrava 20

Klíčová slova

získání

možnost

finanční

kolegy

20000kč

zboží

náleží

nevyčerpání

případě

sickdays