PopisODBORNÝ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ S PRAXÍ
Požadavky: střední odborná nebo průmyslová škola se strojním zaměřením, znalost prodeje nářadí a obráběcích strojů, schopnost samostatného a reprezentativního vystupování, řidičský průkaz skupiny B, komunikativnost, časová flexibilita, výpis z RT, znalost anglického nebo německého jazyka výhodou.
Náplň práce:obsluha stávajících a vyhledávání nových zákazníků, zpracování nabídek, účast ve výběrových řízeních a jejich administrace, komunikace se zákazníkem, technická konzultace, specifikace požadavků zákazníka.
HLÁSIT SE: Fenin Jan, tel.: 608977862, e-mail: fenin@peddy.cz Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPEDDY Group s.r.o.-2, Podkrušnohorská 240, 43603 Litvínov 3 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-04T14:54:26

Společnost

PEDDY Group s.r.o.
  • PEDDY Group s.r.o.
  • Kontakt : Jan Fenin
  • Telefon : +420 608 977 862
  • E-mail : fenin@peddy.cz
  • Adresa : PEDDY Group s.r.o.-2, Podkrušnohorská 240, 43603 Litvínov 3

Klíčová slova

znalost

odborný

řízeních

výhodou náplň

práceobsluha

stávajících

vyhledávání

nových

zákazníků

zpracování