PopisKont: email: praha@fintradeservis.cz
Náplň práce: vyřizování požadavků firemních zákazníků, příprava obchodních nabídek, servis a podpora stávajících a nových zákazníků, komunikace se zákazníky, reporting, související administrativa, úzká spolupráce s manažerem, spolupráce individuálního nebo týmového charakteru, rádi zaškolíme nového člena do našich obchodních týmů.

Požadavky: samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita, pozitivní přístup, komunikativnost, loajalita, ŘP sk. B, práce s PC Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostPružná pracovní doba PracovištěFINTRADE SERVIS s. r. o. - místo výkonu práce Oplanská 2614, Oplanská 2614, Újezd nad Lesy, 190 16 Praha 916 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2018-03-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-03-09T02:13:52

Společnost

FINTRADE SERVIS s. r. o.
  • FINTRADE SERVIS s. r. o.
  • Kontakt : Jiří Novák
  • E-mail : praha@fintradeservis.cz
  • Adresa : FINTRADE SERVIS s. r. o. - místo výkonu práce Oplanská 2614, Oplanská 2614, Újezd nad Lesy, 190 16 Praha 916

Klíčová slova

spolupráce

práce

zákazníků

obchodních

našich

týmového

charakteru

rádi

zaškolíme

nového