PopisProsíme CV zaslat předem.
Místo výkonu práce: Plzeň/Celá ČR

Vaše náplň práce:
- rozšiřování obchodních příležitostí u portfolia stávajících zákazníků (region - celá ČR)
- aktivní hledání nových obchodních příležitostí
- kompetentní zákaznický servis včetně technické podpory (časté služební cesty)
- sledování průběhu a vypracování cenových nabídek
- vytváření obchodní strategie firmy (analýza trhu, reporting, vize)
- spolupráce na zakázkách s realizací a výrobou dodavatele, nebo klienta
- pravidelná komunikace se zákazníky i dodavateli
- očekávaný obchodní přínos pro firmu 30-100 000 000 Kč ročně (po zapracování)

Požadujeme:
- minimálně 3roky na obdobné pozici
- SŠ, ideálně VŠ stavebního, nebo obchodního zaměření
- vynikající komunikační a prezentační schopnosti
- schopnost samostatné i týmové práce, vlastní plánování schůzek-time management
- proaktivní přístup v péči o zákazníky, v akvizici nových obchodních vztahů
- obchodní zkušenosti ve stavebnictví velkou výhodou
- čtení v technické dokumentaci
- komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny, ústně i písemně výhodou
- ŘP B

Nabízíme:
-práci a zázemí ve stabilní společnosti, moderně zařízené kanceláře max. pro dva pracovníky-žádný openspace, kompletní zaučení, školící kurzy
-příležitost k seberealizaci, možnost osobního rozvoje
-motivující mzdové ohodnocení
-5týdnů dovolené, 3dny sick day
-stravenky v maximální výši, mobilní telefon, notebook, automobil i k osobnímu užívání po zapracování, firemní akce, příspěvek na pojištění, zdravotní volno, program "Pro zdraví" občerstvení na pracovišti (ovoce, bio mléko, káva, čaj, bio juicy aj.), příspěvek na životní nebo důchodové pojištění a další bonusy
-HM 28.000 - 35.000,- Kč + nadstandardní finanční ohodnocení vyplývající z plnění stanovených plánů až do výše 100 000Kč měsíčně
-roční prémie vycházející z hospodářského výsledku firmy v možné výši až 3 násobku platu
Nástup: ihned

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVYSSPA Sports Technology s.r.o. Plzeň město, Skladová 2438/6, Východní Předměstí, 326 00 Plzeň 26 Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-30T03:00:29

Společnost

VYSSPA Sports Technology s.r.o.
  • VYSSPA Sports Technology s.r.o.
  • Kontakt : Michaela Eichlerová
  • Adresa : VYSSPA Sports Technology s.r.o. Plzeň město, Skladová 2438/6, Východní Předměstí, 326 00 Plzeň 26

Klíčová slova

obchodních

obchodní

výši

zákazníky

práce

výhodou

příspěvek

pojištění

firmy

technické