PopisPracoviště: Riegrova č.p. 386/33, Olomouc. Nástup možný ihned.
Do nově otevřeného obchodního místa OK POINT v Olomouci hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici: Specialista obchodního místa OK POINT
Náplň práce:
- Plánování a realizace akviziční činnosti s cílem rozšířit portfolio klientů obchodního místa
- Poskytování vysoce kvalitního a profesionálního poradenství
- Identifikace potřeb klientů, navrhování optimálních řešení
- Zpracování klientské dokumentace
- Budování a rozvoj dlouhodobých vztahů s klienty
- Péče o akvizicí získané portfolio klientů
- Odpovědnost za prodejní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
- Praxi v oblasti péče o klienty a prodeje služeb
- Profesionální vystupování, prezentační a organizační schopnosti
- Vynikající prodejní a komunikační dovednosti
- Mobilitu a časovou flexibilitu
- Znalost bankovních produktů
Nabízíme:
- Skvělý pracovní kolektiv a práci na hlavní pracovní poměr
- Systém odměňování navázaný na Vaše obchodní úspěchy
- Zodpovědnou a zajímavou práci na plný pracovní úvazek
Kontakt je možný POUZE mailem nebo telefonicky. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěLukáš Křetínský - prac. OK POINT, Riegrova 386/33, 779 00 Olomouc 9 Mzda minimálně16280 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

Lukáš Křetínský
  • Lukáš Křetínský
  • Kontakt : Lukáš Křetínský
  • Telefon : +420 725 256 868
  • E-mail : lukas.kretinsky@bcas.cz
  • Adresa : Lukáš Křetínský - prac. OK POINT, Riegrova 386/33, 779 00 Olomouc 9

Klíčová slova

obchodního

klientů

pracovní

místa

prodejní

péče

klienty

práci

portfolio

možný