PopisNáplň práce:
- Plánování a realizace akviziční činnosti s cílem rozšířit portfolio klientů obchodního místa
- Poskytování vysoce kvalitního a profesionálního nezávislého poradenství
- Identifikace potřeb klientů, navrhování a sestavování optimálních řešení
- Zpracování klientské dokumentace
- Budování a rozvoj dlouhodobých vztahů s klienty
- Péče o akvizicí získané portfolio klientů
- Odpovědnost za prodejní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
- Praxi v oblasti péče o klienty a prodeje služeb
- Profesionální vystupování, prezentační a organizační schopnosti
- Vynikající prodejní, akviziční a komunikační dovednosti
- Mobilitu a časovou flexibilitu
- Znalost bankovních produktů
- Praxe v oboru bankovnictví výhodou
Nabízíme:
- Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení
- Systém odměňování navázaný na Vaše obchodní úspěchy
- Zodpovědnou a jedinečnou práci na plný pracovní úvazek
Kontakt:
Lucie Senohrábková
mobil: 725 256 242
email: lucie.senohrabkova@bcas.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMatěj Kubrt-002, Valdštejnská 381/6, Liberec II-Nové Město, 460 01 Liberec 1 Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-03-26

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-27T01:55:20

Společnost

Matěj Kubrt
  • Matěj Kubrt
  • Kontakt : Lucie Senohrábková
  • Telefon : +420 725 256 242
  • E-mail : lucie.senohrabkova@bcas.cz
  • Adresa : Matěj Kubrt-002, Valdštejnská 381/6, Liberec II-Nové Město, 460 01 Liberec 1

Klíčová slova

pracovní

prodejní

akviziční

péče

portfolio

klientů

produktů

bankovních

znalost

flexibilitu