PopisDĚLNÍCI V DŘEVOVÝROBĚ *
Požadujeme: dobrá fyzická kondice, zručnost, spolehlivost, důslednost, samostatnost, praxe není podmínkou, je výhodou.
Náplň práce: řezání bukové kulatiny na pásové pile, řezání na zkracovací pile, manipulace na skládce dřeva, výroba dřevěných pražců a nábytkářských hranolů, obsluha motorové pily a vysokozdvižného vozíku.
Nabízíme: po zkušební době možnost navýšení mzdy
První kontakt: telefonicky v době od 7 do 15 hod. na čísle: 728 116 020, osobně na pracovišti nebo e-mailem na: bar_petr@volny.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJan Bartoň 01, Pila Loučka (areál bývalého ZD), Loučka 1, 756 44 Loučka Mzda minimálně15000 Kč Nastoupit od2018-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-18T00:44:08

Společnost

Jan Bartoň
  • Jan Bartoň
  • Kontakt : Petr Bartoň
  • Telefon : +420 728 116 020
  • E-mail : bar_petr@volny.cz
  • Adresa : Jan Bartoň 01, Pila Loučka (areál bývalého ZD), Loučka 1, 756 44 Loučka

Klíčová slova

době

pile

řezání

dělníci

hranolů

obsluha

motorové

pily

vysokozdvižného