PopisSTROJNÍCI PRO OBSLUHU KMENOVÉ PÁSOVÉ PILY V POLOAUTOMATICKÉM PROVEDENÍ
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha kmenové pásové pily v poloautomatickém provedení, práce s PC, práce se dřevem.
POŽADUJEME: vzdělání v oboru tesař výhodou, práce s PC, spolehlivost.
NABÍZÍME: možnost navýšení platu - až po zapracování! Stravenky (závodní stravování).
V případě zájmu podáme podrobnější informace.
PRVNÍ KONTAKT: p. Jaroslav Řehák, telefonicky na čísle 603 277 352 nebo zasílejte životopisy e-mailem na: drevovyroba-rehak@centrum.cz
ov. 21.11. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSERVIS DPO ŘEHÁK, s.r.o. 01, bývalý areál JZD, Nový Hrozenkov 1, 756 04 Nový Hrozenkov Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-01-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-22T01:55:11

Společnost

SERVIS DPO ŘEHÁK, s.r.o.
  • SERVIS DPO ŘEHÁK, s.r.o.
  • Kontakt : Jaroslav Řehák
  • Telefon : +420 603 277 352
  • Adresa : SERVIS DPO ŘEHÁK, s.r.o. 01, bývalý areál JZD, Nový Hrozenkov 1, 756 04 Nový Hrozenkov

Klíčová slova

práce

kmenové

pásové

pily

poloautomatickém

strojníci

jaroslav

zájmu

podáme

podrobnější