PopisMÍSTO VÝKONU PRÁCE: Třebovská č.p. 330, Hylváty, 562 03 Ústí nad Orlicí 3
NÁPLŇ PRÁCE:
- zajištění obsluhy mycí techniky
- mytí nákladních vozidel a autobusů
- výlepy jízdních řádů
- pracovní doba:16:30 - 20:30
Mzda: 86 Kč/ hod + 20% prémie
POŽADUJEME:
- manuální zručnost
- příjemné vystupování
- pracovitost, spolehlivost
- výhodou: ŘP min sk..B, uvítáme ŘP sk.T
NABÍZÍME:
- zajímavou, samostatnou a různorodou práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- zázemí a benefity velké společnosti (zvýhodněné cestování firemními autobusy pro Vás i Vaše rodinné příslušníky, stabilizační půjčka, spořící pojištění, sociální program, výhodné mobilní tarify)
KONTAKT: telefonicky (po - pá 7 - 14 hodin) nebo e-mailem Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTřebovská 330, Hylváty, 562 03 Ústí nad Orlicí 3 Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně18000 Kč Nastoupit od2019-02-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-07T02:22:14

Společnost

ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s.
  • ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s.
  • Kontakt : Radek Kuběnka
  • Telefon : +420 465 500 620
  • E-mail : personalni@icomtransport.cz
  • Adresa : Třebovská 330, Hylváty, 562 03 Ústí nad Orlicí 3

Klíčová slova

pracovní

místo

zvýhodněné

různorodou

práci

stabilní

dynamicky

rozvíjející

společnosti

poměr