PopisNáplň práce:
-Obsluha mobilních jeřábů (autojeřáby Liebherr, Demag)
Požadavky na zaměstnance:
-dobrá pracovní morálka
-Zkušenosti v oblasti montáže
-Řidičský průkaz skupiny E výhodou nikoli podmínkou
-Jeřábnické a vazačské zkoušky výhodou, nikoli podmínkou, v případě zájmu uchazeče zaškolíme a vyřídíme mu dokumenty.
-Ochota dlouhodobějšího pobytu mimo sídlo společnosti na stavbách (aktuálně US Steel Košice, Slovenská republika)
Pracovní doba:
-6:00-14:30
-V případě potřeby plynoucí z charakteru stavebních prací je možný nárazový dvousměnný provoz
Nabízíme: Ubytování na ubytovně
Kontakt na e-mail: tomas.polata@polata.cz

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPetrovická 440, 399 01 Milevsko 1 Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-04-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-11T02:01:39

Společnost

Jan Polata
  • Jan Polata
  • Kontakt : Polata Tomáš
  • E-mail : tomas.polata@polata.cz
  • Adresa : Petrovická 440, 399 01 Milevsko 1

Klíčová slova

případě

výhodou

nikoli

náplň

sídlo

společnosti

stavbách

aktuálně

steel

košice