PopisKontakt e-mailem kariera@wotan.cz nebo telefonicky PO-PÁ od 7:00 do 14:30 hod..
Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- osvědčení k obsluze parních kotlů 3. třídy (8 až 50t/hod) na pevné a plynné palivo výhodou (není podmínkou), možnost zaškolení a získání osvědčení
- základní znalost práce na PC
Náplň práce:
- obsluha nové parní kotelny (instalace v roce 2018)
- práce v řídícím centru kotelny i v areálu závodu
Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění
- nástupní mzda 25.000,- Kč (po zaučení a získání osvědčení výrazný nárůst mzdy).

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěWotan Forest, a.s.- pracoviště, Kvasinská 297, 517 01 Solnice Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-19T01:55:40

Společnost

Wotan Forest, a.s.
  • Wotan Forest, a.s.
  • Kontakt : Zdeněk Ságner
  • Telefon : +420 721 963 798
  • Adresa : Wotan Forest, a.s.- pracoviště, Kvasinská 297, 517 01 Solnice

Klíčová slova

práce

kotelny

získání

osvědčení

závodu nabízíme

parní

instalace

roce

2018

řídícím