PopisPracovní náplň:
- příprava materiálu pro výrobu
- manipulace s polotovary a s materiálem
- obsluha VZV, komunikace se spolupracovníky
Požadavky:
- výuční list
- zkušenost s obsluhou VZV, průkaz obnovíme
- alespoň minimální praxe
- samostatnost a manuální zručnost
Nabízíme:
- práci na HPP, zaškolení na nabízenou pozici
- odborné vzdělávání v oboru a možnost učit se novým věcem
- nástup možný ihned

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěCONTEG, spol. s r.o. - provozovna Pelhřimov, K Silu 2179, 393 01 Pelhřimov Mzda minimálně15000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-24T01:58:10

Společnost

CONTEG, spol. s r.o.
  • CONTEG, spol. s r.o.
  • Kontakt : Radka Urbanová
  • Telefon : +420 565 300 359,702 200 550
  • E-mail : radka.urbanova@conteg.cz
  • Adresa : CONTEG, spol. s r.o. - provozovna Pelhřimov, K Silu 2179, 393 01 Pelhřimov

Klíčová slova

vzv

vzdělávání

zručnost nabízíme

práci

hpp

zaškolení

nabízenou

pozici

odborné

pracovní