PopisPožadovaná praxe:
praxe z výrobního prostředí, praxe s vedením a seřizováním linky výhodou
Pracovní náplň:
manipulace s materiálem, nastavení linky, průběžná kontrola kvality výroby, manipulace s hotovou výrobou, manuální vkládání PP.
Další požadavky:
základní matematické dovednosti, schopnost koordinovat s ostatními členy týmu a oddělení. Chuť učit se nové věci. Schopnost priorizace - rychle a správně se rozhodnout. Schopnost soustředit se v rušném prostředí, schopnost týmové práce. Anglický a srbský jazyk komunikativně - velkou výhodou.
Nabízíme:
levné stravování na pracovišti Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěWorkforce Solutions s.r.o., pracoviště LEGO, Billundská 2757, Kročehlavy, 272 01 Kladno 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-11T03:13:26

Společnost

Workforce Solutions s.r.o.
  • Workforce Solutions s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Eichelmanová
  • E-mail : lucie.eichelmanova@manpower.cz
  • Adresa : Workforce Solutions s.r.o., pracoviště LEGO, Billundská 2757, Kročehlavy, 272 01 Kladno 1

Klíčová slova

schopnost

prostředí

linky

soustředit

týmu

oddělení

chuť

učit

věci

priorizace