PopisMísto výkonu práce: Trmice.
Náplň práce:provoz výrobního zařízení při výrobě práškových barev, příprava ,čištění a údržba výrobníhpo zařízení a pracovního prostředí, příprava a vážení vstupních surovin pro výrobu, odebírání vzroků a komunikace s laboratoří. Riziko hluku a prachu.
Požadujeme: vyučení praxe ve výrobní společnosti, dobrou fyzickou zdatnost, spolehlivost.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky (příspěvek od zaměstnavatele 55%), příplatek za práci v noci 10% průměrného hodinového výdělku, příplatek za práci ve svátek 100% z průměrného výdělku, za práci přesčas 25% z průměrného výdělku, měsíční bonus až 1500Kč.
Kontakt: od 08:00 do 17:00 hod. si telefonicky sjednat osobní jednání.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěADECCO spol.s r.o. - Velká Hradební, Velká hradební 3385/9, 40001 Ústí nad Labem 1 Mzda minimálně19440 Kč Mzda maximálně23100 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-27T01:56:06

Společnost

ADECCO spol.s r.o.
  • ADECCO spol.s r.o.
  • Kontakt : Adéla Kazdová
  • Telefon : +420 602 590 726
  • E-mail : adela.kazdova@adecco.com
  • Adresa : ADECCO spol.s r.o. - Velká Hradební, Velká hradební 3385/9, 40001 Ústí nad Labem 1

Klíčová slova

průměrného

výdělku

práci

zařízení

příprava

příplatek

místo

fyzickou

zdatnost