PopisOPERÁTOŘI OSAZOVÁNÍ PLOŠNÝCH SPOJŮ
Nátup dle dohody a možnost prodloužení doby určité!
Požadujeme: vzdělání v elektro oboru, manuální zručnost, preciznost, základní znalost práce na PC.
Náplň práce: obsluha technologií pro automatické osazování plošných spojů, práce ve dvousměnném provozu.
Nabízíme: nástupní plat ve výši 16.000,- Kč, práci ve stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv, elektronické stravenky, firemní akce, možnost vzdělávání, 5 týdnů dovolené, 13. plat.
První kontakt: E- mailem na codaco@codaco.cz
ov. 14.1.2019 Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěHemy 825, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1 Mzda minimálně16000 Kč Nastoupit od2019-01-14

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-15T03:35:13

Společnost

CODACO ELECTRONIC s.r.o.
  • CODACO ELECTRONIC s.r.o.
  • Kontakt : Petra Podzemná
  • Adresa : Hemy 825, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Klíčová slova

práce

osazování

plošných

možnost

kolektiv

výši

práci

stabilní

společnosti

příjemné