PopisPracoviště: Vaňkův kopec s.r.o., Zátiší 1235, 747 64 Horní Lhota
Kontakt e-mailem.

Náplň práce:
-Zabezpečovat plynulý chod a obsluhu lyžařského vleku s ohledem na bezpečnou přepravu osob.
-Organizovat pohyb osob na nástupišti.
-Vykonávat prohlídky, kontrolovat a opravovat lyžařský vlek.
-Provádět údržbu povrchu před a za turniketem.
-Dohlížet, případně obsluhovat nastupování klientů na unašeče.
-Podávat informace vyplývající z přepravního řádu společnost.
-Dodržovat standard kvality ke zvýšení spokojenosti klientů.

Požadujeme:
-Zájem a vztah k horám a k lyžování.
-Manuální zručnost, komunikativnost a samostatnost.
-Profesionální a zodpovědný přístup k práci.
-Schopnost zvládat stresové situace a pro-klientský přístup.
-Znalost cizího jazyka AJ/NJ výhodou.
-Předchozí zkušenosti na obdobné pozici jsou také výhodou.

Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.
Nabízíme: Strava v našem bistru, lyžování zdarma,…atd. Minimální vzděláníBez vzdělání SměnnostTurnusové služby PracovištěHorní Lhota č.e. 1235, 747 64 Velká Polom Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2018-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-09T02:18:44

Společnost

Vaňkův kopec s.r.o.
  • Vaňkův kopec s.r.o.
  • Kontakt : Kateřina Jemelková
  • Adresa : Horní Lhota č.e. 1235, 747 64 Velká Polom

Klíčová slova

pracoviště

komunikativnost

stresové

zvládat

práci schopnost

přístup

zodpovědný

samostatnost profesionální

zručnost

proklientský