PopisPožadujeme:
"TECHNICKOU ZRUČNOST, SAMOSTATNOST, VÁŽNÝ ZÁJEM O PRACOVNÍ POZICI, dobrou manuální zručnost, PRACOVNÍ MORÁLKU, ZODPOVĚDNOST
"ochotu učit se novým věcem, spolehlivost, výborné počty, zdravotní průkaz pro práci s potravinami, výborný zdravotní stav,
Náplň práce:
"obsluha výrobní linky rohlíků
"vyučení v oboru a praxe NENÍ podmínkou
"zaučíme
směny: PO-Ne + svátky;
od 6.00 hod. do 14.00 hod.
14.00 hod. do 22.00 hod.
22.00 hod. do 6.00 hod
Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout schůzku.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěSEMAG spol. s r.o. - sídlo, Lidická 886/43, Šumbark, 736 01 Havířov 1 Mzda minimálně13500 Kč Mzda maximálně16200 Kč Nastoupit od2018-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-04T02:33:53

Společnost

SEMAG spol. s r.o.
  • SEMAG spol. s r.o.
  • Kontakt : Renáta Piprová
  • Telefon : +420 599 507 645,734 353 429
  • E-mail : prace@semag.cz
  • Adresa : SEMAG spol. s r.o. - sídlo, Lidická 886/43, Šumbark, 736 01 Havířov 1

Klíčová slova

hod

pracovní

zdravotní

zručnost

předem

podmínkou quotzaučíme směny

výrobní

linky

dohodnout

rohlíků quotvyučení