PopisMísto výkonu práce Pardubice
Pracovní náplň
obsluha jednoduchých chemických aparatur a strojů
manipulační práce
čištění strojů a zařízení, spolupráce při jejich údržbě

Požadujeme
SOU vzdělání výhodou
manuální zručnost
chuť pracovat
dobrý zdravotní stav
ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme
jistota stabilního zaměstnání v prosperující společnosti
teplé obědy za 19 Kč
5 týdnů dovolené
příspěvek na penzijní připojištění až do 500 Kč/ měsíc
multifunkční volnočasová poukázka UNIŠEK+ v hodnotě 1.500 Kč/ ročně
zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké
zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty
zvýhodněné ceny produktů skupiny AGROFERT, a. s.
zaměstnanecké akce a další atraktivní benefity
možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další) Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěSemtín 103, 530 02 Pardubice 2 Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2018-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-02T02:33:44

Společnost

Synthesia, a.s.
  • Synthesia, a.s.
  • Adresa : Semtín 103, 530 02 Pardubice 2

Klíčová slova

vzdělávání

místo

pobytyzvýhodněné

měsícmultifunkční

volnočasová

poukázka

unišek+

hodnotě

ročnězvýhodněné

mobilní