PopisNáplň práce - obsluha jednoduchých strojů a zařízení. Kompletace sestav manuálního řazení.
Požadujeme - praxi na obdobné pozici výhodou, zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, manuální zručnost, samostatnost.
Nabízíme - plné zaučení, zaměstnání ve stabilní společnosti, odpovídající ohodnocení, firemní benefity - závodní stravování, stravenky, příspěvek na dopravu, cafeterie a další.
Nástup možný ihned, práce je vhodná pro absolventy.
První kontakt - e-mailem nebo telefonicky od 8,00 do 15,00 Minimální vzděláníBez vzdělání SměnnostTřísměnný provoz PracovištěPrůmyslová 2047, 594 01 Velké Meziříčí Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2018-09-27

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-27T00:46:10

Společnost

JOPP Automotive s.r.o.
  • JOPP Automotive s.r.o.
  • Kontakt : Petra Koudelová
  • Telefon : +420 563 031 231
  • E-mail : hr-cz@jopp.com
  • Adresa : Průmyslová 2047, 594 01 Velké Meziříčí

Klíčová slova

práce

náplň

stabilní

společnosti

odpovídající

ohodnocení

firemní

benefity

závodní

stravování