Popismísto výkonu práce: Vrážská č.p. 143, Radotín,
153 00 Praha 512
kontakt: Salačová Eva DiS., tel.: 725980356, e-mail: eva.salacova@manag.com

Náplň práce: obsluha a seřizování vysekávacího stroje značky TRUMPF 5000R, práce s technickými výkresy a s dokumentací, manipulace s materiálem pomocí VZV, práce s PC

Požadujeme: praxe v obsluze vysekávacího lisu, nebo jiného CNC stroje, znalost měření a práce s měřidly, základní znalost technologických postupů ve strojírenství, ochota učit se novým věcem, samostatnost, pečlivost, pracovitost

případě, že Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete prosím Váš profesní životopis na E-mail: eva.salacova@manag.com a do předmětu zprávy uveďte Obsluha Trumatic - JANKA ENGINEERING s.r.o.
zaměstnanecké benefity - příspěvek na penzijní připojištění, přátelský kolektiv, nástup možný ihned, místo výkonu práce Praha Radotín

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVrážská 143, Radotín, 153 00 Praha 512 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2018-10-29

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-01T01:59:23

Společnost

JANKA ENGINEERING s.r.o.
  • JANKA ENGINEERING s.r.o.
  • Kontakt : Eva Salačová
  • Telefon : +420 725 980 356
  • E-mail : eva.salacova@manag.com
  • Adresa : Vrážská 143, Radotín, 153 00 Praha 512

Klíčová slova

práce

místo

obsluha

výkonu

znalost

stroje

vysekávacího

životopis

profesní

zašlete