PopisPožadavky:
praxe s tlumočením a výrobním prostředím vítána.
Náplň práce:
překlady a tlumočení pracovních návodů a postupů v rámci provozu výroby.
Další požadavky:
komunikační schopnosti. Schopnost práce pod tlakem, ve stresu a krizových situací - řešení mezilidských vztahů.
ČJ výborně, srbský jazyk výborně (na komunikativní úrovni).
Nabízíme:
levné stravování na pracovišti, zvýhodněné ceny výrobků po zkušební lhůtě. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěWorkforce Solutions s.r.o., pracoviště LEGO, Billundská 2757, Kročehlavy, 272 01 Kladno 1 Mzda minimálně24000 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-11T03:13:26

Společnost

Workforce Solutions s.r.o.
  • Workforce Solutions s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Eichelmanová
  • E-mail : lucie.eichelmanova@manpower.cz
  • Adresa : Workforce Solutions s.r.o., pracoviště LEGO, Billundská 2757, Kročehlavy, 272 01 Kladno 1

Klíčová slova

výborně

požadavky praxe

komunikativní

řešení

mezilidských

vztahů čj

srbský

jazyk

úrovni nabízíme levné

krizových