PopisPracoviště: Brněnská č.p. 110/49, Olomouc.
Osobní kontakt je možný každou středu od 9:00 - 10:00 hod. na adrese Brněnská č.p. 110/49, Olomouc.
Možnost zaslání CV a vyžádání bližších informací na: zavadil@etcimex.cz.
Náplň práce:
- obsluha lisu, pravidelná údržba strojů, nástrojů a nářadí
- manipulace se zabaleným zbožím a lisování vytříděného materiálu nad 20 kg
- ženy převážně třídění textilu dle sortimentu a kvality
Pracovní doba: PO - PÁ od 7:00 - 15:30 hod.
Požadujeme:
- spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
- bez zdravotních omezení a alergie na prach
Zaměstnanecké výhody: stravenky, přátelský kolektiv, možnost nákupu oblečení se slevou, tramvaj = 5 minut pěšky. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEUROPEAN TRADING COMPANY import-export spol. s r.o.(zkrácený název společnosti: ETCIMEX spol. s r.o.) - pracoviště, Brněnská 110/49, Povel, 779 00 Olomouc 9 Mzda minimálně14740 Kč Nastoupit od2018-09-25

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-09T12:33:32

EUROPEAN TRADING COMPANY import-export spol. s r.o.(zkrácený název společnosti: ETCIMEX spol. s r.o.)
  • EUROPEAN TRADING COMPANY import-export spol. s r.o.(zkrácený název společnosti: ETCIMEX spol. s r.o.)
  • Kontakt : Zdeněk Zavadil
  • Telefon : +420 585 411 582
  • E-mail : zavadil@etcimex.cz
  • Adresa : EUROPEAN TRADING COMPANY import-export spol. s r.o.(zkrácený název společnosti: ETCIMEX spol. s r.o.) - pracoviště, Brněnská 110/49, Povel, 779 00 Olomouc 9

Klíčová slova

brněnská

pracoviště

převážně

třídění

textilu

dle

sortimentu

kvality pracovní

doba