PopisNáplň práce:
" obsluha a údržba výrobní linky
" doplňování materiálu
" evidence spotřebního materiálu
" dodržování výrobního plánu a pracovních postupů dle výrobní specifikace

Požadavky:
" vzdělání technického směru výhodou
" praxe na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou
" spolehlivost, pečlivost, svědomitost
" fyzická zdatnost, technické / mechanické znalosti
" ochota pracovat ve dvousměnném provozu
" samostatnost, organizační schopnosti
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěWet Wipes International s.r.o.001, Noutonice 57 - správná adresa, Noutonice 56, Lichoceves, 252 64 Velké Přílepy Mzda minimálně21000 Kč Nastoupit od2019-01-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T12:30:49

Společnost

Wet Wipes International s.r.o.
  • Wet Wipes International s.r.o.
  • Kontakt : Iveta Kratochvílová
  • Telefon : +420 315 636 014,602 193 832
  • E-mail : i.kratochvilova@wet-wipes-international.com
  • Adresa : Wet Wipes International s.r.o.001, Noutonice 57 - správná adresa, Noutonice 56, Lichoceves, 252 64 Velké Přílepy

Klíčová slova

výrobní

náplň

pozici

organizační

provozu quot samostatnost

dvousměnném

pracovat

znalosti quot ochota

mechanické

technické