PopisNáplň práce:
" odpovědnost za hospodaření s materiálem ve výrobě
" kontrola toku materiálu ve výrobě
" dohled nad zavážením potřebného materiálu do výroby
" odpovědnost za evidenci odebraného materiálu a zapisování jeho šarží
" dohled nad přípravou a nasazováním rolí na dané pozice
" pomoc při opravě a údržbě výrobních linek
" odpovědnost za čistotu na pracovišti a třídění odpadu

Požadavky:
" praxe na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou
" spolehlivost, pečlivost, svědomitost
" ochota pracovat ve dvousměnném provozu
" samostatnost, organizační schopnosti
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěWet Wipes International s.r.o.001, Noutonice 57 - správná adresa, Noutonice 56, Lichoceves, 252 64 Velké Přílepy Mzda minimálně19000 Kč Nastoupit od2019-01-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-06T02:13:36

Společnost

Wet Wipes International s.r.o.
  • Wet Wipes International s.r.o.
  • Kontakt : Petra Nováková
  • Telefon : +420 315 636 014
  • E-mail : p.novakova@wet-wipes-international.com
  • Adresa : Wet Wipes International s.r.o.001, Noutonice 57 - správná adresa, Noutonice 56, Lichoceves, 252 64 Velké Přílepy

Klíčová slova

materiálu

náplň

výhodou

linek quot odpovědnost

čistotu

pracovišti

třídění

odpadupožadavky quot praxe

obdobné

pozici