PopisPrvní kontakt uchazeče telefonicky na tel 724 618 718 nebo emailem na zuzana.strakova@colas.cz

Náplň práce:
- řízení a obsluha zařízení na pokládku betonového povrchu dálnice
- příprava/zabezpečení pracovních strojů a staveniště při příchodu/odchodu
pomocné práce při stavební činnosti

Požadujeme:
- zkušenosti v technologiích betonové pokládky při výstavbě dálnic
výhodou zkušenosti s betonovou pokládkou strojů wirtgen SP 1200- SP 1500 - SP 1600 - SP 500 - SP 500 - SP 850
- výhodou znalost cizího jazyka (angličtina nebo turečtina)

Nabízíme:
- zajímavé mzdové ohodnocení Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCOLAS CZ, a. s. - 001, Ke Klíčovu 191/9, Vysočany, 190 00 Praha 9 Mzda minimálně70000 Kč Mzda maximálně122000 Kč Nastoupit od2018-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-09-04T02:20:07

Společnost

COLAS CZ, a.s.
  • COLAS CZ, a.s.
  • Kontakt : Zuzana Straková
  • Telefon : +420 724 618 718
  • E-mail : zuzana.strakova@colas.cz
  • Adresa : COLAS CZ, a. s. - 001, Ke Klíčovu 191/9, Vysočany, 190 00 Praha 9

Klíčová slova

zkušenosti

strojů

kontakt

betonové

pokládky

výstavbě

dálnic výhodou

betonovou

pokládkou

wirtgen