PopisKont.: , email: helena.fricova@colas.cz
Náplň práce:
- Řízení a obsluha zařízení na pokládku betonového povrchu dálnice
- Příprava/zabezpečení pracovních strojů a staveniště při příchodu/odchodu
- Pomocné práce při stavební činnosti
Požadujeme:
. Zkušenosti v technologiích betonové pokládky pri výstavbe dálnic
. Výhodou zkušenosti s betonovou pokládkou stroju wirtgen SP 1200 - SP 1500 - SP 1600 - SP 500 - SP 850
. Výhodou znalost cizího jazyka (anglictina nebo turectina).
Zamestnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, systém Cafeterie
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCOLAS CZ, a. s. - 001, Ke Klíčovu 191/9, Vysočany, 190 00 Praha 9 Mzda minimálně40000 Kč Mzda maximálně70000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-16T14:27:42

Společnost

COLAS CZ, a.s.
  • COLAS CZ, a.s.
  • Kontakt : Helena Fricová
  • E-mail : helena.fricova@colas.cz
  • Adresa : COLAS CZ, a. s. - 001, Ke Klíčovu 191/9, Vysočany, 190 00 Praha 9

Klíčová slova

zkušenosti

výhodou

850

výstavbe

dálnic

betonovou

pokládkou

stroju

wirtgen

kont