Popis§92, PP na 90 dnů
KONT: tl.724 618 718,email:zuzana.strakova@colas.cz
Náplň práce:- řízení a obsluha zařízení na pokládku betonového povrchu dálnice- příprava/zabezpečení pracovních strojů a staveniště při příchodu/odchodu- pomocné práce při stavební činnosti
Požadujeme:- zkušenosti v technologiích betonové pokládky při výstavbě dálnic
- výhodou zkušenosti s betonovou pokládkou strojů wirtgen SP 1200- SP 1500 - SP 1600 - SP 500 - SP 500 - SP 850- výhodou znalost cizího jazyka (angličtina nebo turečtina)
Nabízíme:- zajímavé mzdové ohodnocení Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCOLAS CZ, a. s. - 001, Ke Klíčovu 191/9, Vysočany, 190 00 Praha 9 Mzda minimálně70000 Kč Mzda maximálně122000 Kč Nastoupit od2018-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-04-27T03:40:56

Společnost

COLAS CZ, a.s.
  • COLAS CZ, a.s.
  • Kontakt : Zuzana Straková
  • Telefon : +420 724 618 718
  • Adresa : COLAS CZ, a. s. - 001, Ke Klíčovu 191/9, Vysočany, 190 00 Praha 9

Klíčová slova

výhodou

práce

strojů

zkušenosti

dnů kont

pokládkou

pokládky

výstavbě

dálnic

betonovou