PopisMÍSTO VÝKONU: Dolní Dobrouč č.p. 401, 561 02 Dolní Dobrouč
NÁPLŇ PRÁCE:
- plánování a zabezpečení hladkého chodu výrobních provozů
- dohled nad dodržováním pracovních postupů
- kontrola výrobních protokolů
- tvorba a úprava výrobní dokumentace
- úzká spolupráce s oddělením kvality
POŽADUJEME:
- SŠ (nejlépe chemického nebo technického směru)
- zkušenosti s vedením lidí, rozhodnost, schopnost motivovat tým
- odpovědnost za výsledky
- časová flexibilita, samostatnost
NABÍZÍME:
- podnikové stravování, slevy na výrobky
- po prvním roce týden dovolené navíc
- roční bonus
- roční bonus za splnění pracovního fondu
- měsíční výkonová složka při splnění výrobních norem
- silnou firemní kulturu
- firemní tarif na mobilní služby
- příspěvek na dětskou rekreaci
- podpora vzdělávání aj.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
KONTAKT: e-mailem Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěDolní Dobrouč 401, 561 02 Dolní Dobrouč Mzda minimálně36000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-14T01:04:21

Společnost

Contipro a.s.
  • Contipro a.s.
  • Kontakt : Lenka Šilarová
  • Telefon : +420 465 519 599
  • E-mail : silarova@contipro.com
  • Adresa : Dolní Dobrouč 401, 561 02 Dolní Dobrouč

Klíčová slova

výrobních

firemní

splnění

roční

místo

fondu

pracovního

bonus

bonus

navíc