Popis83421 Obsluha strojů a zařízení pro práce na železniční trati
ZamK
Pracoviště: Ostrava
Předem volat 9-15 hod. a domluvit si schůzku. Kontakt osobně 8-16 hod. na adrese Polanecká 827/49, Ostrava - Svinov, Zbyněk Planka (zbynek.planka@strabag.com).

Požadavky: praxe na železničních stavbách, dobrý zdravotní stav.
Náplň práce: práce na železničním spodku a svršku dle pokynů nadřízeného při využití mechanizace a strojového vybavení firmy.
Nabízíme: týden dovolené navíc. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSTRABAG Rail a.s., Ostrava, Ostrava Mzda minimálně16968 Kč Mzda maximálně21840 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-02T01:03:03

Společnost

STRABAG Rail a.s.
  • STRABAG Rail a.s.
  • Kontakt : Kamila Pechačová
  • Telefon : +420 475 300 158
  • E-mail : kamila.pechacova@strabag.com
  • Adresa : STRABAG Rail a.s., Ostrava, Ostrava

Klíčová slova

práce

hod

obsluha

pokynů

zdravotní

stav náplň

železničním

spodku

svršku

dle