PopisMísto výkonu práce: Revoluční č.p. 1930/86, Ústí nad Labem.
Pracovní náplň:
obsluha výrobního zařízení pro výrobu pryskyřic
obsluha filtračního zařízení a výměna filtrů
nastavování potrubních tras
čerpání surovin a expedice hotových výrobků
stáčení hotových výrobků do sudů, kontejnerů a autocisteren
práce s vyhrazeným plynovým a tlakovým zařízením
manipulace s odpady a jejich ukládání na stanovené místo
evidence průběhu výrobního procesu do operačních listů a další dokumentace
12-ti hod. směny
Požadujeme:
základní vzdělání - s minimálně 3 letou praxí v některém z technických nebo v oboru stavebním
dobrý zdravotní stav - fyzická práce manipulace se surovinou a výrobky
pracovitost
zkušenosti s řízením VZV - výhodou
Nabízíme:
pracovní poměr na dobu určitou: 1 roku s možností dalšího prodloužení dle pracovních výsledků
zkušební doba: 3 měsíce
práce na 12-ti hod. směny nepřetržité
čtvrtletně výplata odměn dle výsledků provozu a kvality odvedené práce
dostupnost pracoviště v centru Ústí nad Labem - vazba na MHD a vlak
5 týdnů dovolené
závodní stravování (výběr ze 6 jídel)
dostupnost pracoviště v centru města UL
příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce pracovního poměru
možnost zvýhodněného telefonování dle firemních pravidel
možnost využívat podnikové rekreační zařízení v Krkonoších za nízkou cenu
Kontakt: osobně na uvedené adrese. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěRevoluční 1930/86, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem 1 Mzda minimálně18570 Kč Mzda maximálně21400 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-29T04:11:57

Společnost

Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost
  • Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost
  • Kontakt : Jana Hlávková
  • Telefon : +420 477 163 107
  • Adresa : Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem 1

Klíčová slova

zařízení

dle

práce

ústí

centru

pracoviště

výrobního

hotových

hod

kvality