Popisz: 27.3.2017 a: 1.10.2018
Náplň práce: seřizování moderních výrobních strojů na balení čaje ve spolupráci s vedoucím mechanikem; podíl na zajištění plynulého chodu výroby; manipulace s výrobky
Požadujeme: zodpovědný přístup k práci; výbornou docházku; manuální a technickou zručnost
Nabízíme: vstupní zaškolení na balících strojích; zázemí stabilní společnosti; vstřícné jednání; možnost profesního růstu;
Kontakt: písemně na e-mail: hubert.musial@vittotea.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěVITTO TEA BOARD, s.r.o. - pracoviště Šenov u Nového Jičína, Školní 691, 742 42 Šenov u Nového Jičína Mzda minimálně16000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-02T02:56:01

Společnost

VITTO TEA BOARD, s.r.o.
  • VITTO TEA BOARD, s.r.o.
  • Kontakt : Kontakt:
  • E-mail : hubert.musial@vittotea.cz
  • Adresa : VITTO TEA BOARD, s.r.o. - pracoviště Šenov u Nového Jičína, Školní 691, 742 42 Šenov u Nového Jičína

Klíčová slova

1102018náplň

zázemí

manuální

technickou

zručnost nabízíme

vstupní

zaškolení

balících

strojích

stabilní