PopisPRACOVIŠTĚ: výrobna krmných směsí Klatovy
POŽADUJEME: manuální zručnost
NÁPLŇ PRÁCE: Přesun hmot, polotovarů, výrobků, pomocné a manipulační práce. Obsluha dopravníku při přemisťování naplněných pytlů po pytlování, provádění obsluhy stroje na zašívání naplněných pytlů, označení pytlů etiketou.
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, zázemí stabilní a prosperující firmy, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou, vánoční příspěvek, pravidelné školení odborné způsobilosti
KONTAKT nejdříve telefonický (7 - 15:30 hod.) nebo e-mailový pro sjednání osobní schůzky. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPrimagra, a.s. - VKS Klatovy, Jateční 661, Klatovy II, 339 01 Klatovy 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-01-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-04T02:41:16

Společnost

Primagra, a.s.
  • Primagra, a.s.
  • Kontakt : Zdeněk Korec
  • Telefon : +420 601 362 039
  • Adresa : Primagra, a.s. - VKS Klatovy, Jateční 661, Klatovy II, 339 01 Klatovy 1

Klíčová slova

pytlů

příspěvek

práce

naplněných

pracoviště

dovolenou

stabilní

prosperující

firmy

stravenky