PopisOBSLUHA STROJE
POŽADUJEME:
- manuální zručnost
- přesnost a preciznost práce
- technické myšlení
- aktivní přístup k plnění úkolů
- ochota a spolehlivost
- praxe min. 1 rok na výrobním stroji (znalost nastavení a obsluha stroje)
NÁPLŇ PRÁCE:
- obsluha a řízení strojního zařízení na zpracování papíru a kartonáže
- čištění a základní údržba technického vybavení
- zaznamenávání výsledků práce na TPV a do PC
- zodpovědnost za 1. vyrobený kus
- zodpovědný přístup za svěřený úsek
Poznámka: jedná se o fyzicky náročnou práci.
Zaměstnanecké výhody: zaměstnání v dynamicky se rozvíjející společnosti, věrnostní odměny, příplatky za docházku.
HLÁSIT SE: Hana Rysová, své životopisy zasílejte na e-mail: hana.rysova@sapril.cz. Do předmětu prosím uvádějte název pozice OBSLUHA STROJE, nebo osobně na adrese Nádražní 557, Litvínov každou středu 8:00 - 15:00hod. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěSAPRIL s.r.o.-4, Nádražní 557, Horní Litvínov, 436 01 Litvínov 1 Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-01T01:56:38

Společnost

SAPRIL s.r.o.
  • SAPRIL s.r.o.
  • Kontakt : Hana Rysová
  • E-mail : hana.rysova@sapril.cz
  • Adresa : SAPRIL s.r.o.-4, Nádražní 557, Horní Litvínov, 436 01 Litvínov 1

Klíčová slova

obsluha

přístup

práce

odměny

věrnostní

společnosti

rozvíjející

dynamicky

zaměstnání

výhody