PopisNÁPLŇ PRÁCE:
o obsluha strojů, značení výrobků, manipulace s prázdnými a plnými obaly
o vkládání materiálu, odebírání hotových výrobků
o seřizování strojů a zařízení
o kontrola kvality výrobků dle interní dokumentace a dle pokynů vedoucího
o vedení výrobních a provozních záznamů
o úklid pracoviště a strojů, odvoz odpadů
o základní údržba nástrojů, strojů a zařízení
o výměny nástrojů
POŽADUJEME:
o min. ZŠ vzdělání
o manuální zručnost, pečlivost, pozornost
o vysoké pracovní nasazení
o zájem učit se novým věcem
o rychlá orientace (obsluha několika strojů)
o rychlost i přesnost při práci
NABÍZÍME:
o stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu Toyota Group, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
o férová firemní kultura
o zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)
o pravidelnou mzdu

Směnný provoz: 2 a 3 směnný provoz. Nástup možný ihned. Způsob kontaktování zaměstnavatele: pro uchazeče s písemnými doporučenkami je vyhrazeno každé liché úterý od 13.00 hod. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěPrůmyslová 1165, 410 02 Lovosice 2 Mzda minimálně17100 Kč Nastoupit od2019-05-09

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T03:07:31

Společnost

TRCZ s.r.o.
  • TRCZ s.r.o.
  • Kontakt : Jaroslava Matoušková
  • Telefon : +420 416 421 201
  • E-mail : jaroslava.matouskova@trcz.cz
  • Adresa : Průmyslová 1165, 410 02 Lovosice 2

Klíčová slova

strojů

výrobků

provoz

příspěvky

dle

náplň

benefity

životní

připojištění

penzijní